Yorumabak.com

Sellanycar.com ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • *****
  • 282
  • Yorumabak.com
    • www.yorumabak.com
Merhaba Arkadaşlar;
Bu gün yeni bir araba alım satım sitesi gördüm. Uygulaması ve araç alım satım işlemleri bana biraz farklı geldiği için bu konuyu açtım. Umarım sizlerde siteyi incelediğinizde ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız. Firmanın kendi sitesinde yaptığı kısa tanıtım bilgisi aşağıdaki gibidir. Bana ilginç geldi.

SellAnyCar.com, Türkiye'nin ilk otomobil satın alma servisidir

Ücretsiz ve anında online otomobil değer tespiti, Ücretsiz otomobil muayenesi, herhangi bir otomobili 30 dakika içinde satın alma Garantisi sunar; size hemen ödeme yapar ve tüm evrak işleriyle ilgilenir. Markası, modeli, yaşı ya da durumu ne olursa olsun, SellAnyCar.com tüm otomobilleri satın alır. Bunu nasıl yapıyoruz? En büyük ve en köklü otomobil alıcısı olarak, SellAnyCar.com otomobiliniz için bir rekabetçi fiyat teklif etme ve hemen satın alma gücüne sahiptir. Ülke genelindeki şubeleriyle, SellAnyCar.com otomobilinizi satmanın en kolay ve hızlı yoludur.

SellAnyCar.com otomobilinizin bilgilerini online olarak toplar - daha sonra ihtiyacınız olan tek şey ülke genelindeki tesislerimizden herhangi birine gelmektir; hızlı bir muayeneden sonra parayı doğrudan banka hesabınıza havale edeceğiz. Pazarlık yok, uğraşmak yok.

SellAnyCar.com'un Kurucusu ve CEO'su Saygın Yalçın şunları dile getiriyor:
"Bir otomobili satmak önceleri uzun ve riskli bir süreçti. Tüketiciler otomobillerinin gerçek değerlerinden emin olamıyordu, boş yere vakit kaybettiren kişilerle pek çok buluşma ayarlamaları gerekiyordu ya da işin sonunda dolandırılmış olabiliyorlardı. SellAnyCar.com otomobil satma sürecinin daha kolay, adil ve hızlı olmasını sağlıyor. Otomobiliniz değerini 15 saniye içinde tam olarak öğrenebilirsiniz, öğle tatilinizde otomobilinizi satabilir ve ödemeyi alabilirsiniz. Ülke genelindeki tüm önemli şehirlerde tesislerimiz bulunmakta olup, kısa süre içinde bölgedeki en büyük otomobil alıcısı olacağız".

Sitenin adresi : SellAnyCar.com


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!