Yorumabak.com

Gezi ve Tur Tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • *****
  • 282
  • Yorumabak.com
    • www.yorumabak.com
Gezi ve Tur Tavsiye
« : 15 Nisan 2015, 00:12:26 »


"Burada gezi ve fotoğraf hakkında bir şeyler var."

www.azgezmis.com

Bu slogan uzun zamandır çalışmalarını beğeniyle takip ettiğim Hakkı Ceylan‘ın AzGezmiş adındaki gezi ve fotoğraf sitesine ait. Oldukça başarılı ve bence faydalı da bir site. Bu nedenle, ilgilenenler olacağını düşündüğümden, paylaşmak istedim.

Site arayüz olarak oldukça hoş. İşlevsellikten önce görünüme önem veren biri olarak ben beğeniyorum. Siz benim gibi tasarıma çok takılmıyor olabilirsiniz. Beğeniler değişkendir. Siteyi şu anda, bildiğim kadarıyla, Hakkı Ceylan eşiyle birlikte yürütüyor. İlk zamanlar gezip gördükleri yerleri anlattıkları, fikirlerini ve tavsiyelerini paylaştıkları bir platformdu. Şu an ise bunun yanında “Birlikte gezelim” başlığı altında yurt içi ve yurt dışı çeşitli gezi organizasyonları düzenledikleri, gezilerle ilgili haberler paylaştıkları ve ekonomik seyahat etmenin yollarından bahsettikleri bir site olarak faaliyetlerine devam ediyor. Düzenlenen gezilerde katılımcılara zorunlu seyahat sigortası yapmaları gayet iyi düşünülmüş. Çünkü insanın başına neler gelebileceği belli olmuyor. Fiyat olarak da gezi ücretlerini incelediğimizde genelde makul seviyelerde.

AzGezmiş, fotoğraf ve geziyle ilgilenenler için tavsiye edebileceğim oldukça güzel bir site. Daha çok geliştirilip çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Ben şu an için işlerimin yoğunluğu nedeniyle sadece takip edebiliyorum. Umarım bulduğum ilk fırsatta gezilerinden birine ben de dahil olurum :)

Kaynak : Keskinmercek.com
Site Adresi :Azgezmis.com


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!


Veritabanı Hatası

Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz. Eğer hata iletisini tekrar alırsanız, yönetici ile iletişime geçiniz.