Yorumabak.com

Era 111 Halı Yıkama Şampuanı Nedir?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • *****
  • 282
  • Yorumabak.com
    • www.yorumabak.com
Era 111 Halı Yıkama Şampuanı Nedir?
« : 25 Temmuz 2017, 15:08:15 »
Halı yıkama şampuanı denince sürekli adını duyduğumuz bir halı yıkama şampuanı olan Era 111 nedir ve neden kullanılmalıdır. Era 111 sitesinden aldığımız bilgiler aşağıdaki gibidir. Sizin de farklı düşünce ve yorumları varsa bu sayfa altında toplayabiliriz.

ERA 111 Moleküler Çalışma Sistemi

Era 111 moleküllerinin kiri yapıştığı yüzeyden koparıp su ortamına taşıması:

Kirli bir halı Era 111 ile fırçalandığında Era 111 in hidrofobik kısmı (uç kısmı) kir ile etkileşir, onları sarar ve kire tutunur.

Diğer taraftan Era 111 moleküllerin hidrofilik kısımları (baş kısmı) su molekülleri ile kuvvetli şekilde etkileşip kirlerle etkileşmez.

Eksi olan baş kısımların, su molekülünün kısmi olarak artı yüklü olan hidrojenleri tarafından çekilmesi sureti ile Era 111 kiri bulunduğu ortamdan çekmiş ve suya geçmesini, çözünmesini sağlamış olur.

Böylece kir, hava arasından (yapıştığı dip ve yüzeyden) ayrılmıştır.Yapıştığı dipten ayrılan kir ve yağlar gelberi yapmak sureti ile uzaklaştırılarak tam bir temizlik sağlanır.

Kir yüzdürme özelliği olarak da nitelendirilen bu özellik Era 111 in sahip olduğu aktif köpük formülasyonunun bir sonucudur.

BORAKS KATKILI ERA 111 HALI ŞAMPUANI:

Boraks; su, oksijen, sodyum ve bordan meydana gelen antiseptik antifungal,koku giderici ve dezenfaktan özellikleri olan doğal bir mineraldir.
Boraks Katkısı Konsantre Era 111 Halı Şampuanının gücüne güç katmaktadır.
Boraksın Halı Şampuanında doğru formülüze edilişinde, ülkemizde bilgi birikimine sahip tek Firma Era 111 Halı Şampuanı üreticisi Sabuncuoğlu Kimya dır.
Aylar süren denemelerde Boraks katkılı Era 111 Halı Şampuanı ile yıkanan halıların parlaklık oranlarında artış, lekeler ile daha etkili mücadele, suyun iyon yapısındaki bozulma nedeni ile daha az ürün kullanımı ve daha etkili sonuçlar elde edilmiştir, ve bu durum aşağıda görebileceğiniz Ege Üniversitesi Raporu ile kanıtlanmıştır.


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!