Yorumabak.com

Plusmed pM-TE01 Tens+Ems Cihazı ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yorumcu

  • *****
  • 124
  • Yorumcu
Uzun zamandır bel fıtığı ağrısı çekiyorum ve tens cihazlarını inceliyordum. Bir iki cihaz denemem de oldu ama hiç bir sonuç alamadım. Fizyoterapist bir arkadaşım çift kanallı ve pedleri çıtçıtlı olmayan plusmed pM-TE01 tens cihazını almamı söyledi. Hem fiyat olarak hem kalite olarak bulabileceğim en iyi cihaz olduğunu söyledi ve ben bu cihazı aldım. Hakikaten 3 gün düzenli kullanım sonucunda ağrılarımla belirgin bir azalma oldu. Belki psikolojik diyeceğim ama inanın psikolojik olarak geçici bir ağrı değil bu çekenler bilirler. İlaçlarımla beraber her gün 20 dakika uygulama yapıyorum ve şu an iyi sonuçlar almaya başladım. Tens+ems cihazı almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Değişimleri zaman içerisinde yine buradan paylaşırım. Cihazın genel özelliklerini ve aldığım adresi aşağıda paylaşıyorum ama inanın kesinlikle reklam amacım yoktur. Sadece çok aradım ve uygun fiyatla almak isteyen kişilere yardımcı olmak istiyorum.

Ürün Özellikleri
Plusmed pM-TE01 TENS + EMS Cihazı

TENS+EMS terapi sistemi, 2 kanallı ve dijital göstergeye sahiptir. TENS (Transkutan Elektriksel Stimülasyon) kronik ağrıların semptomatik tedavisinde kullanılır. EMS (Nöromusküler elektriksel stimülasyon) ise kas spazmların giderilmesinde, hareketsizlik atrofisinin önlenmesi veya geciktirilmesinde, lokal kan dolaşımının artırılmasında, kaslara yeniden hareket kazandırılmasında etkilidir.

Kutu içerisinden Çıkanlar:
Klipsli tutucu bele takmak için
4 adet tekrar kullanılabilir elektrot pedi
3 adet 1.5V AAA pil
2 kablo
Saklama çantası bezden yapılmış ama iş görür

Ürünü araştırmalarım sonucu bulduğum uygun fiyatlı site adresi
https://urun.n11.com/agri-giderici-ve-tens-cihazlari/tens-cihazi-plusmed-cift-kanalli-tens-ems-cihazi-masaj-aleti-P97634008

Yine araştırın daha uygun fiyatlı bulursanız oradan da alabilirsiniz.