Yorumabak.com

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Sağlık ve diyet sektörü adına hizmet veremeye başlayan 5N1b Network hakkında yorumlarınızı bu başlık altında belirtebilirsiniz.
2
Sektörde söz sahibi bir cok kurumsal firmanin reklam alanında en büyük destekçisiyiz. Türkiyenin her noktasina hizmet verebilmekteyiz. Bunun için https://www.kutlureklam.com/dijital-baski.html sayfana baktım ve karar verdim.
3
Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri ile ilgili Yorumlar / Tabela Çeşitleri Nelerdir?
« Son İleti Gönderen: AlpHan 14 Temmuz 2020, 01:29:38 »
Tabelalar birçok firmanın tanıtım aracıdır. Reklam tabelaları sayesinde firma fark edilir hale gelir. Tabi bunun için de etkili bir tabela seçmek gerekir. Bir caddeye çıktığınızda binlerce tabela görebilirsiniz fakat bunlardan yalnızca 6-7 tanesi hafızanızda kalıcı olur. Sizler de hafızalardan silinmeyen bir tanıtım yapmak istiyorsanız işe tabelanızdan başlayabilirsiniz.

Tabela çeşitleri nelerdir diyecek olursanız pek çok farklı modelde tabela vardır. Bunlardan bir tanesi de ışıklı tabelalardır. Bu tür tabelaların içerisinde farklı ışıklandırma malzemesi kullanılır ve led çok sık tercih edilir. Aydınlatmada led, neon ve florasan lambalar ile tabelanın dikkat çekici hale getirilmesi sağlanır. Genel olarak dış mekanlarda kullanılır ve aynı zamanda ortamın aydınlatmasını da sağlamış olur.

Kutu harf tabelası da değişik tabela modelleri arasında yer alıyor. Bu tarz tabelalar neon ya da paslanmaz krom malzemeden üretilmiş harflerden oluşuyor. Etrafına da led ışıl döşendiği zaman çok dikkat çekici hale gelebiliyor. Eczane tabelası da tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Eczane tabelalarının modelleri klasiktir çünkü yönetmeliğe göre yapılmak zorundalar.

Tabela Modelleri, Bir başka tabela türü ve en çok karşımıza çıkan ise totem tabela türüdür. Otoyol kenarlarında görülen yüksek tabelalar totem tabela olarak adlandırılıyor. Genelde firmaya gelmeden yakın bir yerde konumlandırılıyor. Firmamızdan mekanınıza uygun tabela modellerinden alabilir ve firmanızı daha dikkat çekici hale getirip müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Kaynak; https://www.kutlureklam.com/reklam-tabela.html
4
E-Ticaret Sohbet Bölümü / Nebim Entegrasyonu
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 17:47:44 »
Nebim muhasebe programında bulunan ürün kartlarınızı reybex sistemine atararak, buradan pazaryerleri (N11, Gittigidiyor, Hebsiburada,Trendyol, ePttAVM) ve sanal mağazalara ( Opencart, Woocommerce vd.) listeleyerek satışa başlayabilirsiniz. Pazaryerlerinden gelen sipariş bilgilerinizi de Nebim'e aktarara cari kayıtlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

https://www.reybex.com/tr/nebim-entegrasyonu/
5
Amazon'da mağazanızda satış yapamaya başlamak için kataloğa eklettiğiniz ürünlerin hızlıca sisteme aktarıp; detaylı ürün yönetimi, stok, sipariş ve fatura gibi süreçlerinizi ve daha fazlasını reybex Amazon Entegrasyonu ile topluca yönetebilirsiniz.


https://www.reybex.com/tr/p/amazon-entegrasyonu/
6
E-Ticaret Sohbet Bölümü / e-Fatura & e-Arşiv
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 17:24:57 »
Gün içerisinde gelen siparişlerinizi tek tek faturalandırıp ve bunları tek tek basım alıp kargoya ekleyerek gönderim işlemini tamamlamak vaktinizin büyük çoğunluğunu kapsıyordur. Hem maliyet açısından, hem doğa dostu yapısıyla ve daha birçok fayda sağlayan e-Fatura & e-Arşiv ile ilgili detaylı bilgi için;


https://www.reybex.com/tr/reybex-e-fatura-e-arsiv-fatura-entegrasyonu/
7
Pazaryeri / E-Ticaret Alışveriş Siteleri ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar / E- Ticaret
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 17:05:01 »
''e-Ticaret nedir? Nasıl yönetilir ve faydaları nelerdir? '' gibi sorulara cevap arıyorsanız ;

https://www.reybex.com/tr/e-ticaret-nedir/
8
E-Ticaret Sohbet Bölümü / Woocommerce/ Sanal Mağaza (e-Ticaret Sitesi)
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 16:56:33 »
Perakende mağazanızda sattığınız ürünleri veya tedariğinde bulunduğunuz ürünlerin pazaryerlerinde satışını yaparken aynı zamanda kendi e-Ticaret sitenizi oluşturarak hiç bir komisyon, bedel olmadan satışa sunabilirsiniz. Hazır sistemler kullanarak sanal mağazanızı oluşturarak doğrudan kazanç sağlarsınız. Woocommerce'da bu sistemlerden bir tanesidir. Hem pazaryerlerini ( N11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada, ePttAVM ) hem de e-Ticaret sitenizi tek panelden yönetebileceğiniz reybex Bulut ERP sistemi ile; ürün yönetimi (varyant, set ürün, kopyalanmış ürün), cari, faturalandırma, e-fatura, stok, kargo, raporlandırmalar, toplu işlemler, kasa ve daha fazlasını bir arada yönetebilirsiniz.

Detaylı bilgi için;


https://www.reybex.com/tr/fonksiyonlar/e-ticaret/
9
E-Ticaret Sohbet Bölümü / e-Ticaret Siteleri
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 16:54:46 »
Perakende mağazanızda sattığınız ürünleri veya tedariğinde bulunduğunuz ürünlerin pazaryerlerinde satışını yaparken aynı zamanda kendi e-Ticaret sitenizi oluşturarak hiç bir komisyon, bedel olmadan satışa sunabilirsiniz. Hazır sistemler kullanarak sanal mağazanızı oluşturarak doğrudan kazanç sağlarsınız. Hem pazaryerlerini ( N11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada, ePttAVM ) hem de e-Ticaret sitenizi tek panelden yönetebileceğiniz reybex Bulut ERP sistemi ile; ürün yönetimi (varyant, set ürün, kopyalanmış ürün), cari, faturalandırma, e-fatura, stok, kargo, raporlandırmalar, toplu işlemler, kasa ve daha fazlasını bir arada yönetebilirsiniz.

Detaylı bilgi için;
https://www.reybex.com/tr/sanal-magaza/

10
E-Ticaret Sohbet Bölümü / XML Ürün Yönetimi
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 16:52:06 »
Tedarikçinizden XML ile aldığınız ürünlerin farklı pazaryerlerinde (N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, Amazon, ePttAVM) satışını yaparken stok takiplerini yapmak sizleri zorlayabilir. reybex Bulut ERP sistemi ile ürünlerinizi XML ile veya CSV formatıyla sisteme ister kendiniz yükleyin isterseniz tedarikçinizin vereceği link üzerinden aktarabilirsiniz. reybex sisteminde toplanan ürünlerinizi farklı pazaryerlerine; farklı başlık, açıklama, içerik ve fiyat gibi özelliklerini değiştirerek satışa sunabilrisiniz.

Detaylı bilgi için;

https://www.reybex.com/tr/fonksiyonlar/e-ticaret/
Sayfa: [1] 2 3 ... 10