Yorumabak.com

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Ek olarak https://www.Fiyatmatik.com 'u da görüyorum son zamanlarda. Daha sade bir arayüz ile fiyatları gösteriyor gibi geldi bana
2
Duyuru ve ilanlar / Tampa Beyaz
« Son İleti Gönderen: maltepetabela 26 Nisan 2021, 13:37:22 »
Tampa Beyaz,beyaz sabun kokulu yüzey temizleyici
Tampa Beyaz Sabun,el sabunu,tampa beyaz toptan satış tampa beyaz https://www.batibayticaret.com/ istanbul ana bayii
3
Duyuru ve ilanlar / Top Havuzu
« Son İleti Gönderen: maltepetabela 26 Nisan 2021, 13:36:48 »
Top havuzu çocuğun eğlenceli bir şekilde oyun oynamasını sağlar. Günümüz teknolojisi ile top havuzları daha farklı ve eğlenceli hale gelmiştir.
Top Havuzu Çocukların daha eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan oyun alanlarıdır.
Her türlü oyun havuzu yapan firma https://maxplay.com.tr/top-havuzu/ çocukların gelişiminde rol oynamaktadır.
4
Duyuru ve ilanlar / Tabelada %50 İndirim
« Son İleti Gönderen: maltepetabela 26 Nisan 2021, 13:35:16 »
İş yerlerinin daha iyi tanıtımının sağlanması için farklı tabela modelleri tercih edilmektedir. Tabela söz konusu olduğunda https://www.imrandijital.com en iyi ürünleri müşterileri için hazırlamaktadır.
Tabela firmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan firmamız, kaliteli tabelaları uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Eğer siz de iş yerinize tabela yaptırmak için iyi bir tabelacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.
5
Sağlık ve diyet sektörü adına hizmet veremeye başlayan 5N1b Network hakkında yorumlarınızı bu başlık altında belirtebilirsiniz.
6
Sektörde söz sahibi bir cok kurumsal firmanin reklam alanında en büyük destekçisiyiz. Türkiyenin her noktasina hizmet verebilmekteyiz. Bunun için https://www.kutlureklam.com/dijital-baski.html sayfana baktım ve karar verdim.
7
Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri ile ilgili Yorumlar / Tabela Çeşitleri Nelerdir?
« Son İleti Gönderen: AlpHan 14 Temmuz 2020, 01:29:38 »
Tabelalar birçok firmanın tanıtım aracıdır. Reklam tabelaları sayesinde firma fark edilir hale gelir. Tabi bunun için de etkili bir tabela seçmek gerekir. Bir caddeye çıktığınızda binlerce tabela görebilirsiniz fakat bunlardan yalnızca 6-7 tanesi hafızanızda kalıcı olur. Sizler de hafızalardan silinmeyen bir tanıtım yapmak istiyorsanız işe tabelanızdan başlayabilirsiniz.

Tabela çeşitleri nelerdir diyecek olursanız pek çok farklı modelde tabela vardır. Bunlardan bir tanesi de ışıklı tabelalardır. Bu tür tabelaların içerisinde farklı ışıklandırma malzemesi kullanılır ve led çok sık tercih edilir. Aydınlatmada led, neon ve florasan lambalar ile tabelanın dikkat çekici hale getirilmesi sağlanır. Genel olarak dış mekanlarda kullanılır ve aynı zamanda ortamın aydınlatmasını da sağlamış olur.

Kutu harf tabelası da değişik tabela modelleri arasında yer alıyor. Bu tarz tabelalar neon ya da paslanmaz krom malzemeden üretilmiş harflerden oluşuyor. Etrafına da led ışıl döşendiği zaman çok dikkat çekici hale gelebiliyor. Eczane tabelası da tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Eczane tabelalarının modelleri klasiktir çünkü yönetmeliğe göre yapılmak zorundalar.

Tabela Modelleri, Bir başka tabela türü ve en çok karşımıza çıkan ise totem tabela türüdür. Otoyol kenarlarında görülen yüksek tabelalar totem tabela olarak adlandırılıyor. Genelde firmaya gelmeden yakın bir yerde konumlandırılıyor. Firmamızdan mekanınıza uygun tabela modellerinden alabilir ve firmanızı daha dikkat çekici hale getirip müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Kaynak; https://www.kutlureklam.com/reklam-tabela.html
8
E-Ticaret Sohbet Bölümü / Nebim Entegrasyonu
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 17:47:44 »
Nebim muhasebe programında bulunan ürün kartlarınızı reybex sistemine atararak, buradan pazaryerleri (N11, Gittigidiyor, Hebsiburada,Trendyol, ePttAVM) ve sanal mağazalara ( Opencart, Woocommerce vd.) listeleyerek satışa başlayabilirsiniz. Pazaryerlerinden gelen sipariş bilgilerinizi de Nebim'e aktarara cari kayıtlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

https://www.reybex.com/tr/nebim-entegrasyonu/
9
Amazon'da mağazanızda satış yapamaya başlamak için kataloğa eklettiğiniz ürünlerin hızlıca sisteme aktarıp; detaylı ürün yönetimi, stok, sipariş ve fatura gibi süreçlerinizi ve daha fazlasını reybex Amazon Entegrasyonu ile topluca yönetebilirsiniz.


https://www.reybex.com/tr/p/amazon-entegrasyonu/
10
E-Ticaret Sohbet Bölümü / e-Fatura & e-Arşiv
« Son İleti Gönderen: freyja 29 Haziran 2020, 17:24:57 »
Gün içerisinde gelen siparişlerinizi tek tek faturalandırıp ve bunları tek tek basım alıp kargoya ekleyerek gönderim işlemini tamamlamak vaktinizin büyük çoğunluğunu kapsıyordur. Hem maliyet açısından, hem doğa dostu yapısıyla ve daha birçok fayda sağlayan e-Fatura & e-Arşiv ile ilgili detaylı bilgi için;


https://www.reybex.com/tr/reybex-e-fatura-e-arsiv-fatura-entegrasyonu/
Sayfa: [1] 2 3 ... 10