Yorumabak.com

Turhost ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

 • *****
 • 282
 • Yorumabak.com
  • www.yorumabak.com
Turhost ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar
« : 01 Mart 2015, 12:43:52 »
Turhost, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında İzmit'te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2006 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Turhost.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Turhost ile ilgili şikayet, tavsiye ve yorumlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!


Çevrimdışı Yorumcu

 • *****
 • 124
 • Yorumcu
Yorum: Turhost ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2015, 11:46:40 »
Turhost bence güzel ve hızlı bir hosting firması.Müşteri hizmetleri hızlı ve çözüm sağlıyor.Fiyatları da bana göre uygun.C Panel kullanmaları da güzel. Kullanan birisi olarak tavsiye ederim. Bence dezavantajı toplu hosting paketlerinde ayrım yapamıyorsunuz. Ya Windows olarak alacaksınız ya da Linux olarak.Natro da bu sorun yok. 10 sitelik bir paket alıp istediğiniz gibi paylaştırabiliyorsunuz. Subdomain hizmeti de natro da biraz sorunlu fakat turhost bu konuda da iyi.

Çevrimdışı ramazanc

 • *
 • 1
 • Yorum Yazarı
Ynt: Turhost ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2019, 11:04:53 »
Bu firmanın fiyatlarının yüksekliği herkes tarafından aşikardır ama teknik yardımın bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Destek ekibi yetersiz, “siteler ağırlaştı” diye Ticket açıyorum, “eklentileri azaltın” diye cevap geliyor, site wordpress. Aynı eklentilerle farklı bir firmadaki hostinge kuruyorum tık tık açılıyor, neredeyse sayfaların değiştiğini bile fark etmiyorum.Bir ton para verip aldığım hosting hizmetine mi yanıyım sorunlarla uğraşıp vakit kaybettiğimemi. Bu firmadan kesinlikle uzak durmalısınız. Hakkında bir çok şikayeti googleda görürsünüz zira.

Veritabanı Hatası

Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz. Eğer hata iletisini tekrar alırsanız, yönetici ile iletişime geçiniz.