Yorumabak.com

MT2502 G2 G3 G4 G5 G6 KW18 K88H Akıllı Saatlerin Arayüzünü Değiştirme!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali ARI

  • *****
  • 163
  • Yorum Yazarı
    • Yorumabak.com - Güncel Yorum ve Tavsiye Sitesi
Uzakdoğu Çin Malı Akıllı Saatinize Ekstra Arayüz Eklemek İsterseniz Aşağıdaki Adımları Uygulayabilirsiniz.

K88H, No.1 G2, No.1 G5, KingWear KW18 ve diğerleri MediaTek MT2502 çipi bulunan neredeyse tüm akıllı saatlerde çalışır.

Bu değiştirme işlemi FunDo Wear yazılımı ile çalışmayacaktır. Bu yüzden FunDo Smart Overmax Touch 2.5 yazılımını yüklemeden önce FunDo Wear yazılımını kaldırmanız gerekiyor.

FunDo Smart Overmax Touch 2.5 yazılımını Bu Adresten indirebilirsiniz. (play.google.com/store/apps/...) . Eğer sizin telefonunuzda da "Bu yazılım ülkenizde kullanılmamaktadır" yazıyorsa, apk dosyasını yazılımcının sitesinden indirerek te kullanabilirsiniz.
FunDo Smart Device APK Yazılımını indirmek için TIKLAYIN...

Fundo SmartDevice programını kurduğunuzu varsayarak işleme devam ediyoruz. Watch Face Up sitesinden VXP Watch Face bölümünü tıklıyoruz. Burada birbirinden farklı akıllı saat arayüzleri var. Bunlardan bir tanesini seçerek telefonumuza ya da bilgisayarımıza indiriyoruz. İndirdiğimiz dosya içerisinde 3 tane dosya olacak (.xml, .vxp ve .png dosyaları). Bu dosyaları, telefonunuzda bulunan aplication klasörü içerisine kopyalıyoruz. Fundo SmartDevice uygulamasında bulunan aplication bölümünü açtığımız zaman yüklediğimiz saat arayüzünün burada görünüyor olması gerekir. Daha sonra yeni akıllı saat arayüzünü kurarak saatinizde kullanabilirsiniz. Daha detaylı anlatım aşağıdaki videoda da mevcuttur. Video yabancı kaynak olduğu için ben daha ayrıntılı olarak yazmaya çalıştım. Bir kaç kişide deneme fırsatımız oldu. Gayet güzel ve stabil olarak çalışıyor. Hepinize kolay gelsin. Aklınıza takılan bir soru olursa bu başlık altına yazacağınız sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!