Yorumabak.com

Apple iOS 9.3.5 Güncellemesi Yayınlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

  • *****
  • 282
  • Yorumabak.com
    • www.yorumabak.com
Apple iOS 9.3.5 Güncellemesi Yayınlandı
« : 05 Eylül 2016, 00:22:20 »
Apple, iOS 10 güncellemesini yayınlamasına kısa bir süre kala iOS 9 için yeni bir güvenlik güncellemesi yayınladı. Muhtemelen bu güncelleme iOS 9'un son güncellemesi olacak.

Yeni akıllı telefon ailesi iPhone 7'nin tanıtımıyla birlikte iOS 10 işletim sistemini uygun cihazı olan tüm kullanıcılar için yayınlayacak olan Apple, iOS 10 güncellemesini yayınlamasına kısa bir süre kala iOS 9 sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

iOS 9.3.5 koduna sahip güncelleme işletim sisteminin genel performansını iyileştirmesinin yanı sıra önemli güvenlik güncellemelerini barındırıyor. Cihazlardaki güvenlik tedbirlerini arttıran güncelleme aynı zamanda iOS 10 işletim sistemine geçişi daha sorunsuz hale getirmek için de bazı düzenlemeleri içeriyor olabilir.

Apple'ın yeni iOS 9.3.5 güvenlik güncellemesi, iOS 10'a yükselmeyecek ve iOS 9 işletim sisteminde kalacak cihazlar için de önem taşıyor. Artık Apple'ın iOS 10'a odaklanacak olması ve iOS 9'un geri planda kalacak olması Apple kanadından yoğun destek olmayacağı için bazı güvenlik tehditleri oluşturabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için Apple, iOS 9 ile çalışan cihazlarda güvenlik problemi doğmaması amacıyla bu güncellemeyle önlem alıyor. Yani çok ciddi bir durum ortaya çıkmadığı sürece iOS 9.3.5 için son iOS 9 güncellemesi demek yanlış olmaz.

Eğer iOS 9 işletim sistemiyle çalışan bir cihazınız varsa, Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi kontrol edebilir ve iOS 9.3.5'i cihazınıza kurabilirsiniz.

Kaynak : Hurriyet.com.tr


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!


Çevrimdışı Admin

  • *****
  • 282
  • Yorumabak.com
    • www.yorumabak.com
Yorum: Apple iOS 9.3.5 Güncellemesi Yayınlandı
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2016, 00:31:56 »
Gepetto Olgar
4 aydır iOS 10 kullanıyorum tavsiye ederim.
Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!

Veritabanı Hatası

Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz. Eğer hata iletisini tekrar alırsanız, yönetici ile iletişime geçiniz.