Yorumabak.com

Bebelac Mamalar ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali ARI

  • *****
  • 163
  • Yorum Yazarı
    • Yorumabak.com - Güncel Yorum ve Tavsiye Sitesi
Bebelac Mamalar ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar
« : 17 Eylül 2016, 01:47:33 »


Bebelac mamalar, çok çeşitliliğe sahip mamalardır. Kaşık maması çeşitleri ve biberon maması çeşitleri ile oldukça geniş ürün yelpazesine sahip mama grubudur. Ana biberon maması çeşitleri Bebelac 1, Bebelac 2, Bebelac 3, Bebelac 4 ve Bebelac 5 olarak satılmaktadır.


Bebelac 1
Bebelac 1 bebek sütü doğumdan itibaren 6.ayın sonuna kadar anne sütünün olmadığı veya yetmediği durumlarda doktor kontrolünde kullanılan bebek devam sütüdür. Bebelac 1 bebek sütü anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda Bebelac devam sütü bebeğinizin eksiksiz beslenmesine yardımcı olur. Bebelac 1 bebek sütü bebeğinizin beslenmesi için uygun bileşenlere sahiptir.
Bebelac 1 bebek sütü 250 gr ,Bebelac 1 bebek sütü 500 gr ve Bebelac 1 bebek sütü 900 gr olmak üzere 3 çeşit Bebelac 1 bebek sütü ürünü vardır. Bebelac devam sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına göre üretilmektedir.
Bebekler için en uygun besin her zaman anne sütüdür. Bebeklerinizin hayata iyi bir başlangıç yapmasını sağlar. Bebeğin anne sütü ile beslenmesi için hazırlık yapılması ve emzirme sırasında sağlıklı ve dengeli beslenmesi önemlidir. Bebeğin ilk haftalarda hem anne sütü hem de biberon maması kullanılarak beslenmesi annenin süt miktarının azalmasına ve emzirmenin zor olduğuna dair kararlara neden olabilir. Bebek sütünün, uygun olmayan gıdaların ya da beslenme yöntemlerinin doğru olmayan bir şekilde kullanılması bebekler için bir sağlık tehlikesi ortaya çıkarabilir. Bebeğinizi beslemek konusunda her zaman doktorunuza, ebenize ya da sağlık profesyoneline-uzmanına danışın.


Bebelac 2
Bebelac 2 Devam Sütü 6.aydan itibaren 9.ayın sonuna kadar bebek beslenmelerine yardımcı devam sütüdür. Bebelac 2 Devam Sütü ek gıdalar ve anne sütüne yardımcı olarak kullanılır. Bebelac Devam Sütü kalsiyum kaynağıdır. Bebelac 2 Devam Sütü bebek beslenmelerine yardımcı olmak için uygun oranda vitamin ve demir içerir. Bebelac devam sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına göre üretilmektedir. Bebeğinize 6.aydan itibaren her gün en az 500ml anne sütü vermelisiniz. Anne sütü yetersiz ise Bebelac 2Devam Sütü vermeniz tavsiye edilir. Bebeğinizin eksiksiz beslenmesine Bebelac 2 Devam Sütü yardımcı olur.


Bebelac 3
Bebelac 3 Devam Sütü 9.aydan itibaren 12.ayın sonuna kadar bebek beslenmelerine yardımcı olan devam sütüdür. Bebelac 3 Devam Sütü ek gıdalar ve anne sütüne yardımcı olarak kullanılır. Bebelac Devam Sütü kalsiyum kaynağıdır. Bebelac 3 Devam Sütü bebek beslenmelerine yardımcı olmak için uygun oranda vitamin ve demir içerir. Bebelac devam sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına göre üretilmektedir. Bebeğinize 6.aydan itibaren her gün en az 500ml anne sütü vermelisiniz. Anne sütü yetersiz ise Bebelac 3 Devam Sütü vermeniz tavsiye edilir. Bebeğinizin eksiksiz beslenmesine Bebelac 3 Devam Sütü yardımcı olur.


Bebelac 4
Bebelac 4 devam sütü 1yaşından itibaren kullanılan bebek beslenmelerine yardımcı olan devam sütüdür. Bebeğinizin beyin gelişiminin %80’i 3 yaşına kadar tamamlanır. Bebeğinizin sağlıklı beslenebilmesi için 1 yaşından sonraki beslenme süreci de çok önemlidir. Bu bebek beslenme sürecini Bebelac 4 devam sütü ile destekleyebilirsiniz. Bebelac 4 devam sütü büyüyen bebeğinizin artan besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Bebelac Devam Sütü kalsiyum kaynağıdır. Bebelac 4 Devam Sütü bebek beslenmelerine yardımcı olmak için uygun oranda vitamin ve demir içerir. Bebelac devam sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına göre üretilmektedir.


Bebelac 5
Bebelac 5 devam sütü 2 yaşından itibaren kullanılan bebek beslenmelerine yardımcı olan devam sütüdür. Bebeğinizin beyin gelişiminin %80’i 3 yaşına kadar tamamlanır. Bebeğinizin sağlıklı beslenebilmesi için 1 yaşından sonraki beslenme süreci de çok önemlidir. Bu bebek beslenme sürecini Bebelac 5 devam sütü ile destekleyebilirsiniz. Bebelac 5 devam sütü büyüyen bebeğinizin artan besinsel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Bebelac Devam Sütü kalsiyum kaynağıdır. Bebelac 5 Devam Sütü bebek beslenmelerine yardımcı olmak için uygun oranda vitamin ve demir içerir. Bebelac devam sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına göre üretilmektedir.

Kaynak : kapicin.com


Bilen Bilmeyeni,Gören Görmeyeni,Duyan Duymayanı Uyarsın!