Yorumabak.com

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
reybex.com/tr e-ticaret yazılımı ve pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizin  satışını  N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Amazon pazaryerlerinin yanı sıra kendi e-Ticaret sitenizde (Opencart, WooCommerce, Magento, Prestashop gibi 11 farklı sanal mağazayla entegrasyon ) gerçekleştirebilirsiniz. reybex pazaryeri entegrasyonu ve e-ticaret için çok kullanışlı yazılım. Satınalma, stok, satış, fatura gibi çeşitli özellikler e-ticaret için ihtiyacınız olan her şeyi merkezi olarak tek bir panelde sunar. Ayrıca otomatik kategori ağaçları oluşturulabilmektedir. Fiyat, resim, açıklama gibi birçok alan otomatik güncellenmektedir. Kargo entegrasyonu ile kargo etiketi ve irsaliyenizi yazdırma işlemi ve  kargo takip numarası ile gönderi takibi yapılabilmektedir.

https://www.reybex.com/tr/p/gittigidiyor-entegrasyonu

2
reybex.com/tr e-ticaret yazılımı ve pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizin  satışını  N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Amazon pazaryerlerinin yanı sıra kendi e-Ticaret sitenizde (Opencart, WooCommerce, Magento, Prestashop gibi 11 farklı sanal mağazayla entegrasyon ) gerçekleştirebilirsiniz. reybex pazaryeri entegrasyonu ve e-ticaret için çok kullanışlı yazılım. Satınalma, stok, satış, fatura gibi çeşitli özellikler e-ticaret için ihtiyacınız olan her şeyi merkezi olarak tek bir panelde sunar. Ayrıca otomatik kategori ağaçları oluşturulabilmektedir. Fiyat, resim, açıklama gibi birçok alan otomatik güncellenmektedir.Kargo entegrasyonu ile kargo etiketi ve irsaliyenizi yazdırma işlemi ve  kargo takip numarası ile gönderi takibi yapılabilmektedir.Mağaza açmak için gerekli olanlar ve komisyon oranları için inceleyebilirsiniz.

https://www.reybex.com/tr/reybex-n11-magaza-islemleri-n11-kategori-komisyon-oranlari/
3
arkadaşlar 250000 için 120 kişilik grup için 20000 Tl verek üye oldum ve taksitlerimi düzenli olarak ödedim geçen dikkatimi çekti ve araştırmaya başladım, isim listelerini eskisi gibi yayınlamıyorlar bende bir şekilde iki tane video buldum ve isim listelirini karşılartırdam ilk ay ile ikinci ay arasında listede değişik 20 ye yakın isim var dedim yetkiliye eferdim onlar devretmiş olabilir dedi, peki dedim bir hevesle bu sisteme giren 120 kişiden ilk ayda 20 kişinin devretme olasılığı var mı diyince cevap veremedi. benda kıllandım organizasyon parasını yakarak çıktım sistemden. iyi araştırın.
4
Bu firmanın fiyatlarının yüksekliği herkes tarafından aşikardır ama teknik yardımın bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Destek ekibi yetersiz, “siteler ağırlaştı” diye Ticket açıyorum, “eklentileri azaltın” diye cevap geliyor, site wordpress. Aynı eklentilerle farklı bir firmadaki hostinge kuruyorum tık tık açılıyor, neredeyse sayfaların değiştiğini bile fark etmiyorum.Bir ton para verip aldığım hosting hizmetine mi yanıyım sorunlarla uğraşıp vakit kaybettiğimemi. Bu firmadan kesinlikle uzak durmalısınız. Hakkında bir çok şikayeti googleda görürsünüz zira.
5
Henüz yeni açılmış olan ve beta sürecinde yayınını sürdüren, Fiyatlab ürün ve fiyat karşılaştırma sitesi ile ilgili şikayet, tavsiye ve yorumlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
6
Merhaba Arkadaşlar.
Bu yazımda sizlerle E Ticarete nasıl ve nereden başlanır, izlenmesi gereken yollar nelerdir, ürünlerimi internet ortamında nasıl güvenli olarak satabilirim?' le ilgili birkaç deneyim ve birikimimi paylaşmak istiyorum. Şimdi içinizden diyorsunuzdur "internette zaten bu konuyla ilgili bir sürü yazı, metin ve döküman mevcut. Neden bir de sen kafamızı karıştırıyorsun?" diyebilirsiniz. Ama bu yola çıkmadan önce inanın bir çoğunu ben de okudum ve yanıldım. Çünkü internette siz nasıl arama yaparsanız karşınıza aramanızla ilgili sonuçlar çıkıyor. Yani ben kimsenin "E Ticarette nasıl başarısız olurum?" veya "E Ticaret beni batırır mı?" diye arama yaptığını düşünmüyorum.:) Bu yüzden karşımıza aramalarda her zaman süper başarılı arama sonuçları çıkıyor.

Yazımın başlığında da belirttiğim gibi internet ortamında ürün satmak istediğinizde eğer deneyiminiz yoksa bir anda satıcı değil de müşteri olma ihtimaliniz çok yüksek. Neden derseniz;
İnternet ortamında yani sanal ortamda ürün veya ürünlerinizi satmak veya pazarlamak aslında göründüğünden çok daha zor, çok daha meşakkatli bir iştir. Çünkü ürünlerinizi tüketici görmüyor ve siz onu daha iyi pazarlamak ve müşterinize tüm ayrıntılarıyla sunmak zorundasınız.

E Ticarete Başlamak:
Oturdunuz ve artık "ben de e ticaret yapmak istiyorum. Herkes yapıyor ve başarılı oluyor, ben neden yapmayayım ve başarılı olmayayım?" diye düşündünüz. Bu konuda tamamen haklısınız ve büyük hatalar yapmak üzeresiniz! Çünkü genelde karşılaştığım çoğu insanın düşüncesi şu yönde oluyor;

Xml destekli (XML demek, toptancıda bulunan ürün resim,satış fiyatı ve ürün açıklamalarının sitenize aktarım linki) hazır E-Ticaret sitesi alırım/kiralarım. Daha sonra siteme toptan satıcıların çoğunda bulunan ve tek tıklamayla anında binlerce ürünün aktarıldığı sitelerden bayilik alırım (hemen onaylanıyor zaten). Ben de satışımı yapıp arada hiçbir yatırım yapmadan, sıfır maliyetle adamın ürünlerini satarak kar payımı alırım ve e ticaret hayatıma başlamış olurum. Acaba!!!
Birincisi XML ile ürün satarım yalanı kendinize söyleyebileceğiniz en büyük yalandır. Çünkü XML ile aktardığınız binlerce ürünün hakimiyetini en başta kaybedersiniz ve sitenizde ne sattığınızı siz bile bilemez hale gelirsiniz.

Bir örnek verecek olursam, müşteriniz sizi aradı ve "sitenizde bulunan mavi renkli cüzdanın derisi orjinal deri mi yoksa yapay deri mi?" diye sordu ve sizden cevap bekliyor. Görmediğiniz bir ürün ile ilgili nasıl bir cevap verirdiniz? Cevap veremezsiniz çünkü o ürünü siz de görmediniz. Ya da müşterinize yalan söyleyeceksiniz ki bu da yapmamanız gereken en tehlikeli harekettir.

Başka bir örnek verecek olursam "Sitenizde bulunan adaptörün yurt dışı dönüştürücüsü var mı, genelde bazılarında oluyor bazılarında olmuyor?"dedi. Ne cevap verirsiniz? Yada en doğrusu siz böyle bir siteden alışveriş yapar mısınız? Şahsen ben yapmam.

Başıma gelen gerçek bir olayı size anlatayım. Bir elektronik toptancısından aldığım XML yoluyla siteme aktardığım elektronik ürünlerden bir tanesini müşterim sipariş etti. Ben de tedarikçime adresini gönderdim ve ürün bana hiç gelmeden doğrudan müşterime kargolandı, ben de parasını tahsil ederek toptancıma parasını aktardım ve aradan kendi payımı aldım. Buraya kadar her şey mükemmel. Sonra müşterim beni aradı ve içerisinden adaptör dönüştürücü ucun çıkmadığını ürünü neden kontrol edip göndermediğimizi sordu. Ben de ürün ile ilgili bilgi alıp hemen dönüş yapacağımı söyledim. Tedarikçimi aradığımda ürün içerisindeki aparatların tamamının kutu içerisinde olduğunu bu yüzden ürünü açıp kontrol etmediklerini söyledi. Tekrar müşterime bu durumu söylediğimde müşterim bana, kutu içerisinde olmadığını ve bu aparatın tedarik edilip kendisine gönderilmesini istedi. Tedarikçimden parasıyla da olsa bu ürünü satın almak istediğimi söylediğimde ürünün devamının olmadığını ve ellerindeki ürünün de son ürün olduğunu söylediler ve bu süreç günlerce devam etti. Sonuç olarak ben müşteriye görmeden sattığım ürünün parasını iade ettim, toptancıma da görmeden sattığım ürünün ödemesini zaten yaptım, bana ise Görmediğim Ürünü Asla Satmayacağıma dair bir küpe kaldı.

İşte size anlatmak istediğim XML yalanı! Çünkü siz müşterinize görmediğiniz bir ürünü satmaya çalışıyorsunuz ve bu da bir süre sonra sizi yoruyor.

Size ilk notum, E-Ticarette Altın Kural "Görmediğiniz ve Dokunmadığınız Bir Ürünü Asla Satmayın."

Yazım devam edecek...
7
Güzelhosting firmasında Türkiye lokasyonlu Windows-Linux server ve Avrupa lokasyonlu linux hosting hizmeti satın alabiliyorsunuz.

Kalite Politikamız
2008 yılından beri, Güzel Hosting olarak "en uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunabilmek" anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 10 yıldan uzun sürenin sonunda, sektörün önce şirketlerinden birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahele edilmesini sağlamaktayız.

Bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisinin gerçekleşmesini sağlıyoruz, aslında bu oranın çok daha üzerinde bir oran sunuyoruz. Her türlü sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, bizden kaynaklanan bir sorun var ise bunun çözülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygün ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz.

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Her türlü sorun oluşması ihtimalini gözönünde bulunduruyor, ofis ortamımızda yedekli enerji ve jeneratörün yanında yedekli metro ethernet hizmetleri kullanıyoruz. Bu sayede sunduğumuz destek hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. 15+ kişiden oluşan ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi hizmeti alabilmeniz için 7/24 çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında "daha iyi ne yapabiliriz" düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız. Türkiye'nin en önde gelen hosting şirketlerinden birisi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

Türkiye Lokasyonlu Windows Hosting Fiyatları
Türkiye Lokasyonlu Linux Hosting Fiyatları
Avrupa Lokasyonlu Linux Hosting Fiyatları

Guzel.net.tr
8
iPhone Telefonlar ile ilgili Tavsiye ve Yorumlar / iPhone XR Özellik ve Yorumları
« Son İleti Gönderen: Ali ARI 08 Mart 2019, 09:29:57 »
Apple iPhone XR Özellikleri

Apple iPhone XR, akıllı telefon endüstrisinde devrim yaratan özellikleriyle öne çıkan yeni nesil bir iPhone modelidir. Şimdiye kadarki en güçlü işlemciye ve en hızlı yüz tanıma teknolojisine sahip olan iPhone XR, Liquid retina ekranı ile LCD ekranlardan daha gerçekçi görüntü sunar. Suya ve toza karşı dayanıklı telefon, LCD Multi Touch ekranında şimdiye kadarki en keyifli izleme deneyimini yaşatır. Apple iPhone XR özellikleri sayesinde zorlu oyunları rahatlıkla çalıştırır.

İşte Yeni Nesil iPhone XR

- Yeni iPhone’un sahip olduğu grafik işlemci, her türlü oyunu, özellikle üç boyutlu oyunları hiç zorlanmadan ve takılmadan oynayabilmenizi sağlar.

- iPhone XR, TrueDepth kamera sistemi ile şu ana kadarki en gelişmiş ve en güvenli Face ID özelliğine sahiptir. Dokunmatik özelliklerinin çoğunu yüz tanıma teknolojisiyle yapmaya izin verir.

- Yapay öğrenme becerileri için tasarlanmış olan iPhone XR, Neural Engine sayesinde düzenleri algılayabilir, tahminlerde bulunabilir ve deneyimlerden çıkarım yapabilir. Size tam anlamıyla yapay zekâ deneyimini yaşatır.

Yeni iPhone ile Akıllı Telefon Devrimi

Ekran: 6,1 inç Liquid Retina HD MultiTouch ekran

Çözünürlük: 1792 x 828p

Kameralar: 12 MP arka kamera, 7 MP ön kamera

Ağırlık: 194 gr

Renk: Mercan, beyaz, sarı, siyah, kırmızı ve mavi

Depolama: 64 GB, 128GB ve 256GB

6,1 inç iPhone XR ile görüntü kalitesi ve akıllı telefon deneyimi yeni bir boyuta taşınır. Apple iPhone XR, günlük işlerinizi eskisinden daha hızlı yapabilmek için yalnızca 4 çekirdeğini kullanırken büyük boyuttaki oyun ve görsellere sahip uygulamaları rahatlıkla takılmadan oynatabilir.

Uzay Teknolojisinden İlham Alan Seçkin Tasarım

75,7 mm genişlik, 150,9 mm yükseklik ve 8,3 mm kalınlığa sahip iPhone XR, yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeritlere sahip iPhone XR, Apple tasarımı özel alaşımı sayesinde parmak izine dayanıklıdır. Şu ana kadarki en dayanıklı ön cama sahip yeni iPhone, 6,1 inç Liquid Retina HD MultiTouch ekranında şimdiye kadarki en iyi görüntü kalitesini sunar. Ekranında 16 milyon renk, 625 cd/m2 maksimum parlaklık ve 1400:1 kontrast oranı sunan yeni iPhone,1792 x 828p çözünürlükteki True Tone ekranında, eşsiz bir izleme deneyimi yaşatır.

Eskisinden Daha Uzun Ömürlü

Şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pile sahip yeni iPhone, 25 saate kadar konuşma süresi; 15 saate kadar internet kullanımı sunar. Kablosuz bağlantı üzerinden 54 saate kadar ses çalma özelliği bulunur. 30 dakikada %50’ye kadar hızlı şarj etme özelliği sayesinde kullanıcılarına hız kazandırır. Kablosuz, USB üzerinden PC ya da güç adaptöründen şarj edilebilir. Gelişmiş stereo ses çalma özelliği bulunan yeni iPhone’da Bluetooth 5.0 Wireless teknolojisi vardır. Dolby Vision ve HDR10 içeriklerini destekler. 2x2 MIMO özellikli 802.11ac Wi-Fi, 4G LTE Advanced bağlantılarını destekler. Konum özellikleri olarak GLONASS, Galileo, QZSS, GPS, dijital pusula, Wi-Fi, Cellular, iBeacon ile mikro lokasyon kullanır. Apple TV'ye AirPlay yansıtma yapılarak fotoğraf ve video çıkışı mümkün olur.

Kamera Özellikleri ile Profesyonel Bir Amatör Olun

Eğer akıllı telefonunuzdan beklentiniz gelişmiş kamerasıyla kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek ise iPhone XR size bundan fazlasını sunar. Kızılötesi kamera, ışık projektörü, nokta projektörü barındıran iPhone XR telefonunuzda bulunan kızılötesi kamerasıyla görüntüleri yakalar. Işık projektörü sayesinde karanlıkta yüzünüzün algılanmasını sağlar ve nokta projektörü ile de yüzünüze 30.000’in üzerinde görünmez nokta yansıtarak kullanıcıların yüzünün eşsiz bir haritasını çıkarabilir. ISP, Neural Engine ve derinlik denetim özelliği sayesinde çığır açan bir kamera sistemine sahip Apple iPhone XR, gelişmiş kamera sistemi sayesinde kaydettiği görüntülerde daha gerçekçi renkler sunar. iPhone XR, HD ve akıllı HDR görüntü kalitesini destekler. Bu sayede hareketli nesneleri mükemmel netlikte yakalanabilir.

1080p Kalitesinde Saniyede 60 Kare Video Kaydı

Saniyede 24 kare, 30 kare ve 60 kare 4K video kaydı yapabilen ürün, saniyede 30 kare ve 60 kare 1080p video kaydına izin verir. f/1.8 geniş açılı lense sahip telefonun ana kamerası 12 MP'dir. 5 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliği ile gelen telefon uzaktaki nesneleri sizin için yakınlaştırır, netleştirir, böylelikle bir akıllı telefonla profesyonel fotoğrafçılık deneyimi yaşanabilir. Ön bölümünde f/2.2 geniş açılı lense sahip 7 MP TrueDepth kameralı telefon, fotoğraflara gelişmiş Bokeh etkisi ve derinlik kontrol özellikleri sunar. Ayrıca alan derinliğini, fotoğraf çekiminden sonra da ayarlamaya izin verir. Yepyeni video stebilizasyon özelliği sayesinde titremeden kaynaklanan bozuklukları önler. TrueDepth teknolojisine sahip ön kamera, güvenli yüz tanıma teknolojisi olan Face ID özelliğini kullanırken Apple Pay özelliğiyle de yalnızca bir bakışınızla internetten alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

Kullanıcı ve Çevre Dostu Özellikler

Apple'ın yeni iPhone telefonu hem kullanıcı dostu hem de doğa dostu özellikleriyle yeni bir devrime imza atmıştır. iPhone XR'nin ekran camı arsenik ve cıva içermez,berilyum ve PVC içermez. İçerdiği düşük karbonlu alüminyum geri dönüştürülebilir.

Apple’ın Yeni Göz Bebeği

iOS 12 yüklü iPhone XR modelinin kutusundan; Lightning konnektörlü EarPods kulaklık, Lightning USB kablosu, USB güç adaptörü, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi çıkmaktadır.

Yenilik Söz Konusu Olduğunda Akla Gelen İlk Marka

1976 yılında Steve Jobs ve Steve Wozniak tarafından Apple Computer olarak kurulan Cupertino merkezli çok uluslu şirket, asıl adı olan Apple’ı 2007 yılında almıştır. Bilgisayar üretiminden telefon piyasasına da giriş yapan şirket, ilk iPhone telefonunu 2007 yılında çıkardı. Her yıl satış grafiğini yükseltmeye devam eden şirket, eski iPhone modellerini geliştirip her yıl daha gelişmiş özelliklerde iPhone telefonlar piyasaya sürmeyi bir gelenek haline getirmiştir. iPhone telefonlar bugün dünyanın en çok satan akıllı telefon modelleri arasında bulunmaktadır. Diğer en çok satan ürünleri arasında Mac bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch akıllı saat yer almaktadır.

Esnek Arayüz ve Güçlü Donanımla Eşsiz Telefon Deneyimi

iOS dünyasıyla ilk kez tanışacak olan veya bu platformu yakından tanıyan herkesin tercih edebileceği Apple iPhone XR modelleri, kullanım kolaylığı sunan yenilikleri ve etkileyici tasarımıyla farkını ortaya koyuyor. İşlevsel ve yeni nesil bir akıllı telefon edinmek isteyen teknoloji meraklıları, ürünü, Apple iPhone XR fiyatları üzerinden edinebiliyor.

TEKNiK ÖZELLiKLER
Ağırlık   194 g
Arttırılabilir Hafıza   Yok
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi)   Var
Bağlantı Hızı   42.2 Mbps
Bas Konuş   Yok (Yüklenebilir)
Bekleme Süresi   Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bluetooth   Var
Boyutlar   150.9 x 75.7 x 8.3 mm
Çift Hatlı   Yok
Dahili Hafıza   64 GB
Dahili Modem   Var
Dokunmatik Ekran   Var
EDGE   Var
Ekran Boyut Aralığı   6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu   6,1 inç
Ekran Çözünürlüğü   1792 x 828
Ekran Renk Çözünürlüğü   16 Milyon
Ekran Tipi   IPS LCD
E-mail Desteği   Var
Entegre Flaş   Var
Entegre Kamera   Var
Garanti Tipi   Resmi Distribütör Garantili
Görüntülü Konuşma   Var ( Uygulama ile data kullanır )
Göz Taraması   Yok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)   Var
HandsFree (Eller Serbest)   Var
İşlemci Kapasitesi   2,5 GHz Dual Core + 1,6 GHz Quad Core
İşletim Sistemi   iOS 12
İşletim Türü   iPhone OS
Java Desteği   Yok
Kablosuz Şarj   Var
Kamera Çözünürlüğü Aralığı   8 - 12,9 MP
Kamera Çözünürlüğü   12 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma)   2x, Var
Klavye   Yok
Konuşma Süresi   Maksimum 25 Saat (3G ile)
MMS (Resimli Mesaj)   Var
Mobil Bağlantı Hızı   4.5G
MP3 Çalma   Var
NFC (Yakın Alan İletişimi)   Var
Oyun:Yüklenebilir
Ön (Selfie) Kamera Aralığı:5 - 7,9 MP
Ön (Selfie) Kamera:7,0 MP
Parmak İzi Okuyucu:Yok
PC Senkronizasyonu:Var
Pil Gücü Aralığı:2500 - 2999 mAh
Pil Gücü:2942 mAh
Pil Türü:Li-Ion
Hızlı Şarj:30 Dakikada %50 Dolum
Push E-mail (Elektronik Posta):Var
Radyo:Yok
RAM Kapasitesi:3 GB RAM
Resimli Telefon Defteri:Var
SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri:0.99 W/kg (Baş) 0.99 W/kg (Vücut)
Ses Kayıt:Var
Sesli Arama:Var
Sesli Video Kayıt:Var
Şarj Girişi:Lightning
Şebeke:850/900/1800/1900
Telefon Hafızası:Var
Telefon Rehberi Hafızası:Var
Telefon Tipi:Bar Tipi
TV Özelliği   3G Mobil TV
Video Kayıt:Var
Video Oynatma:Var
Wi-Fi   802.11 a/b/g/n/ac
Yüz Tanıma:Var
Zil Tipi:Polifonik - MP3

TEMEL BİLGİLER
Çıkış Yılı:2018
Duyurulma Tarihi:12/09/2018
Çıkış Tarihi:26/11/2018
9
Abdullah Esmeroglu
25 Şubat 2019, Pazartesi
Beş Yıldız
Şık, çeşitli renkte kordonlar ile değişik kıyafetlere uyum sağlayabilir. Hem spor hem şık. Fonksiyonlar süper
 
G***** T*****
25 Şubat 2019, Pazartesi
Beş Yıldız
Gayet kullanışlı ve güzel bir saat cok fazla oynamadan 2.5gün şarjı gidiyor ben gayet memnunum bu tarz bişey almayı düşünüpte kararsız kalanlar tereddütte kalmadan gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirler.

S***** A*****
24 Şubat 2019, Pazar
S3 Frontier Almayı Düşünenler Mutlaka Okuyun
IOS ve android cihazda denedim. Her ikisinde de gelen çağrı, sms, mail, whatsapp veya telefonunuzda yüklü diğer uygulamalara ilişkin bildirimleri alabiliyorsunuz. Android cihazınızda bulunan müzikleri saate gönderip, saatin kendi üzerinde bulunan hoparlörden bu müzikleri dinleyebiliyorsunuz yani ekstra bluetooth kulaklığa vs ihtiyaç yok. Gelen çağrıları saatten kabul edip red edebilirsiniz. Kabul ederseniz saatten konuşma da yapabiliyorsunuz. Binlerce saat arayüzü var. Şarjı 2 gün gidiyor. Uyku takibi mükemmel. Çeşitli saat uygulamaları var Samsung'un mağaIOS ve android cihazda denedim. Her ikisinde de gelen çağrı, sms, mail, whatsapp veya telefonunuzda yüklü diğer uygulamalara ilişkin bildirimleri alabiliyorsunuz. Android cihazınızda bulunan müzikleri saate gönderip, saatin kendi üzerinde bulunan hoparlörden bu müzikleri dinleyebiliyorsunuz yani ekstra bluetooth kulaklığa vs ihtiyaç yok. Gelen çağrıları saatten kabul edip red edebilirsiniz. Kabul ederseniz saatten konuşma da yapabiliyorsunuz. Binlerce saat arayüzü var. Şarjı 2 gün gidiyor. Uyku takibi mükemmel. Çeşitli saat uygulamaları var Samsung'un mağazasında, örneğin youtube'a erişebileceğiniz bir uygulama ile youtube'a erişebilirsiniz. Pişman olmazsınız.zasında, örneğin youtube'a erişebileceğiniz bir uygulama ile youtube'a erişebilirsiniz. Pişman olmazsınız.

SERHAN DOĞANTEKİN
24 Şubat 2019, Pazar
Önerilir
Araştırarak aldığım bir ürün genel olarak söylenenlerle örtüşüyor,fiyat performans ürünü,iPhone ile kullanabilirsiniz şık ve gösterişli.Kesinlikle pişman olmazsınız.

T***** K*****
24 Şubat 2019, Pazar
Muhteşem
Ürün çok iyi her türlü ihtiyacımı karşılıyor. Ben çok beğeniyorum oyunlar ve müzikler yükleyebiliyorsun çok fazla saat arayüzü var. Telefona bağlamadan kullanmak pek akıllıca değil. Hava durumunu göstermesi için ağa bağlanması gerekiyor. Kalp ritim ölçümü doğru. Egzersiz yaparken oluşan bilgileri gösteriyor. Hayatı kolaylaştırıyor.

ERSAN YILMAZ
24 Şubat 2019, Pazar
Başarılı
Ürün gayet başarılı bir şekilde 1 günde elime ulaştı, teşekkürler hepsiburada.com, samsung Türkiye garantisi olması da ayrıca güzel, şarjı hiç bir şey yapmazsanız sadece saat ve yürüyüş amaçlı kullanımda 3,5 günü buluyor, devamlı kullanırsanız 1,5 gün kadar gidiyor, en sevdiğim yanı 1 saat kadar oturuyorsanız sizi hareketlendirme için uyarması.

Y***** U*****
23 Şubat 2019, Cumartesi
İphone ile uyum
Ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum 23:30 da sipariş verdim ve diğer gün elimdeydi. Apple watch yerine tercih ettiğim için mutluyum çok kullanışlı ve sarjı full kullanımda 2 gün gidiyor. Ben çok beğendim.

mahmut duras
22 Şubat 2019, Cuma
Akıllı Saat isteyenler için en iyisi. 2 gün oldu henüz alalı. Hala kullanıyorum ancak Samsung'un söylediği gibi şarjın 4 gün gitmesi için çoğu fonksiyonu kullanmamak gerek sanırım yoksa 4 günü görmesi mümkün değil. Ürün elime hızlı ve düzgün paketli olarak ulaştı. Yoğun araştırmıştım almak için ve burdan aldığıma da pişman değilim gayet memnunum güzel ürün

E***** G*****
21 Şubat 2019, Perşembe
şarjı berbat!
saatin özellikleri çok güzel ancak şarj olayı gerçekten berbat, bir günü zor çıkarıyor.


Mustafa Yaldız (47) - İstanbul - Türkiye
21 Şubat 2019, Perşembe
Beş Yıldız
Beşyıldız , Meraklısı için pişman olmayacağı kalitede...

Burhan Karaca
20 Şubat 2019, Çarşamba
Dört Yıldız
Malzeme kalitesi ve saati pratik kullanma anlamında memnun kaldım. Fakat yazılımsal anlamda uygulama zenginliği düşük. En basitinden saat içerisine whatsapp veya gmail uygulaması kurup kullanabiliyor olmayı isterdim.Yani akıllı saatte minimum olması gereken 3. parti uygulamaları kurup çalıştırmak bu ürünü daha da kullanışlı kılardı. Bluetooth ile cep telefonuna bağlı iken sadece bildirimler geliyor ama bildirim ekrandan silindiğinde saatle baş başa kalıyorsunuz :) Hali hazırda saat için yayınlanan uygulamalar yetersiz ve bir çoğu işe yaramadığı halde ücretli yayınlanıyor. Bir diğer memnun kalmadığım nokta Xiaomi mi 8 cihazımda belirli bir süre sonra saat ile bluetooth bağlantısı kopuyor bu esnada telefona gelen bildirimler saatte gözükmüyor, Samsung telefon dışında dışında bu sıkıntıyı yaşayan çevremdeki diğer arkadaşlardan da aynı geri dönüşü aldım.

H***** Ö*****
Saat Analizi
saat fonksiyonları bakımından güzel bir cihaz. yalnız 4 GB hafıza diyorlar. bu; siz alın 4 GB kullanın anlamına gelmiyor. yarısından çoğunu sistem kullanıyor. size 1.5-2 GB civarı kalıyor. ama yürüyüş ve koşu esasında kullanılmak üzere müzik atmaya yeterli bir alan. yürüyüşte telefon olmadan saatten müzik dinleyebiliyor olmak güzel. ayrıca yine yürüyüş esnasında gps ile km hesaplama ve haritada yürüyüş izinizi çıkarıyor olması da güzel. pil 4 gün dayanır demişler fakat bluetooth'tan müzik dinleyeceğim, gps ten harita izi çıkartacağım, sağlık değerlerini kaydettireceğim vs. derseniz bu pil 1 gün civarı dayandığını belirtmek isterim. saatin uyku takibi de güzel çalışıyor. gün içerisinde birden fazla uyursanız hepsini algılayabiliyor. samsung healty uygulaması ile başarılı bir senkronizasyon içerinde. farklı renk kordon alıp kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. ekran ışığı da başarılı. özetle fiyatı pahalı ama artısıyla eksisiyle güzel ürün diye yorum yapmak isterim.

Eyüpcan Bilgin
Tavsiye ediyorum.
Tek eksiği sesli klavye modu.O galaxy watch da var.Kayışı rahatıkla değişiyor çok güzel saat temaları var.Kesinlikle alın bir sürü saatiniz olur.Kayışlar 50-100 tl ücretsiz çok iyi saat temaları ile mantıklı bir harcama olur.


Kaynak : Hepsiburada.com
10
Samsung Galaxy Gear S3 Frontier Genel Özellikleri

Zamandan Bağımsız Dış Tasarım, Devrim Yaratan İç Bölüm!
Geleneksel saat fonksiyonlarını ve maskülen tasarım çizgilerini üzerinde taşıyan Samsung Galaxy Gear S3 Frontier; zarif, elegant ve sportif görünümü ile göz dolduruyor. Sıra dışı saat dizaynları ile bilinen Yvan Arpa ve endüstriyel tasarımcı Arik Levy’nin konseptini hazırladığı model, geleneksel çizgileri yenilikçi teknolojiler ile birleştiriyor. Gear S3, selefi S2’nin sahip olduğu teknolojileri geliştirerek, daha kompak ve klasik bir saat özelliği taşıyor.

Tasarım ve İşlevde Özgünlük
Galaxy Gear S3 Frontier, hem akıllı saat özelliklerini barındıran hem de klasik tasarımı ile formal giyim tarzınıza uyum gösterebilen modeller arasında yer alıyor. Göz kamaştırıcı görünümü ile öne çıkan ürün; takım elbise, gömlek-pantolon ve spor giyim kombinleri ile mükemmel bir uyum gösteriyor. 30 dakika boyunca (1.5 metre derinliğe kadar) su geçirmeyen IP68 sertifikalı kasası, dayanıklı kordonları ve paslanmaz çelik gövdesi ise, saatin sportif kullanımlarda da tercih edilebilmesine olanak tanıyor.

Hareket Halinde Şarkı Dinleme
1.0 GHz hıza sahip çift çekirdekli işlemci, 4 GB dahili bellek ve 768 MB RAM ile sunulan Galaxy Gear S3 Frontier akıllı kol saati, dijital saat arayüz desteği ile son derece renkli bir kullanım vadediyor. Dijital ya da analog olarak değiştirilebilen ve farklı temalar ile özelleştirilebilen saat, esnek yapısı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kasa üzerine konumlandırılan çelik çerçeve, telefonu pratik bir biçimde yönetebilmenize yardımcı oluyor. Çerçeveyi sağa veya sola doğru oynatarak, menü içerisinde dolaşabilmek mümkün oluyor.

Yola Devam Edin
S-Voice sistemi ile saate dokumadan komut verebilir, mesajlarınıza ulaşabilir ve menü içinde hızlı geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, GPS özelliği ile belirleyeceğiniz başlangıç ve bitiş noktaları arasında farklı rotalar oluşturabilir; tur zamanlarınıza ve kat ettiğiniz mesafeye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aktif Şekilde Bağlı
Premium bir saatin estetiğine sahip olan Gear S3, oldukça kolay ve zahmetsiz bir kullanım sunuyor. “Always on Display” özelliği sayesinde cihazın 1.3 inçlik Super AMOLED ekranı, tıpkı gerçek bir saat gibi sürekli olarak çalışıyor. 380 mAh güce sahip batarya, tek şarjla saati 3-4 gün boyunca aktif halde tutuyor. Güç tasarrufu modu ile bu süreyi daha fazla uzatabilmek de mümkün oluyor.

Acil Durum Kişilerinizi Bilgilendirin
Samsung Galaxy Gear S3 Frontier özellikleri arasında yer alan adım sayar ve kalp ritmi ölçümü, spor yaparken ya da günlük kullanımda, fiziksel kondisyonunuzu gözlemleyebilmenize olanak tanıyor. Koşu, dağcılık ve trekking gibi sporlarda en büyük yardımcınız olan Samsung Galaxy Gear S3, hedefinize ulaşmanız için sizi motive ediyor. Hazır egzersiz uygulamaları ise, yaptığınız hareketlerin sayısını ve harcadığınız kalori miktarını detaylı olarak ekranda gösteriyor.

Her Gün Şarj Etmeniz Gerekmez
4 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı saat, cep telefonunuz yanınızda olmasa bile, bluetooth kulaklık ile arşivlediğiniz müzikleri dinleyebilmenize olanak tanıyor. Cihazın “S.O.S” özelliği, ekrana üç kez dokunulduğunda aktif hale geliyor. Acil bir durumda yardım almanızı sağlayan bu özellik, daha önce belirlediğiniz bir numaraya GPS üzerinden anlık konum gönderiyor. “S Healthy” gibi dahili uygulamaların yanı sıra, App Store’dan binlerce farklı uygulama ve arayüzü de saatinize yükleyebilmeniz mümkün oluyor.

Suya ve toza dayanıklı
Kırmızı, mavi, siyah, sarı, kahverengi ve yeşil gibi farklı renk kayışlar ile sunulan Samsung Galaxy Gear S3 Frontier modelleri , saatinizi kolaylıkla kişiselleştirebilmenizi sağlıyor. Lisanslı silikon bant veya deri kordonlar, klasik pim bağlantı mekanizması sayesinde bir diğeri ile rahatlıkla değiştirilebiliyor. Samsung Galaxy Gear S3 Frontier fiyatı ise, cihazın üst düzey işçiliği, marka bilinirliği, estetik tasarımı, pratik yapısı, fonksiyonel ve çok yönlü kullanım özellikleri göz önüne alındığında, makul ve ulaşılabilir seviyelerde kalıyor.

Gear S3, gerçek anlamda analog bir saatin görünümüne sahiptir; Bezeli döndürdüğünüzde ihtiyacınız olan tüm uygulamalara doğrudan ulaşabilirken, Dahili GPS ve hoparlör gibi bir çok özelliğe de Gear S3 sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza ihtiyaç duymadan veya şarj etmeden günlerce kullanabileceğiniz Gear S3 Frontier ile özgür hissedeceksiniz.

Sağlam tasarım, yüksek performans
Gear S3, aktif bir yaşam tarzını sevenler için ideal bir saat olmasının yanında lider ruhlu kullanıcılara da hitap eder. Bezelden cama ve düğmeye kadar benzersiz tasarımıyla öne çıkan Gear S3 Frontier, gelişmiş özellikleriyle de rahat bir kullanım sağlar.

Saatinizin yüzünü her zaman açık tutun
Her Zaman Açık ve 1,3 inçlik Super AMOLED ekranı ile Gear S3 analog bir saat görüntüsü verir. Gear S3'ünüzü, önceden yüklenmiş 15 tasarım ve Gear App Store'dan bulabileceğiniz diğer tasarımlarla saat yüzünü değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz. Her saat yüzü 'Her Zaman Açık' ekran görüntüsü versiyonuyla gelir.

Çerçeveyi döndürün
Çağrıları yanıtlayın veya reddedin, alarmları kapatın, ses seviyesini ve ekran parlaklık seviyelerini kontrol edin. Uygulamalara ve e-postalara göz atın. Bunların hepsini yuvarlak çerçeveyi döndürerek yapabilirsiniz.

Fark yaratmak için değiştirebilir kordonlar
Resmi giyinin, rahat giyinin veya seçtiğiniz bir saat kordonuna uygun giyinin. Ve Gear S3, standart 22 mm kordonlarla uyumlu olduğu için tercih yapamama gibi bir seçeneğiniz olmaz.

Bileğinizden çağrı yapın
Telefonunuzun yanınızda olmasına gerek yok. Gear S3'ün dahili hoparlörü cihazdan çağrılar yapmanıza veya yanıtlamanıza izin verir. Ayrıca sesli mesajları kontrol edebilir ve alarmlarınızı duyabilirsiniz.
*Bluetooth modeli, telefonsuz çağrılar için Wi-Fi bağlantısı ve sesli arama uygulamasının yüklü olmasını gerektirir.

Dahili GPS ile özgürlük
Koşmaya, golf oynamaya, bisikletinizle tura çıkın. Dahili GPS sayesinde en uygun dağ yürüyüşü rotalarınızı alabilir, sahadaki bir sonraki deliğe olan uzaklığı görebilir ve oyun sonrası civarda yemek yiyebileceğiniz en iyi yerleri bulabilirsiniz. Telefonunuzu evinizde veya sırt çantanızda bırakabilirsiniz.

Aktif bağlı
Koşudan dağ tırmanışına kadar Gear S3 aktivite verilerinizi toplar ve hedefinizden sapmamanızı sağlar. Ayrıca atmosferik basınç değişikliklerinde sizi uyarır ve hava durumu değişikliklerinden haberdar olmanızı sağlar.

Hareket halinde şarkı dinleme
Bluetooth kulaklığınızı takın ve şarkılarınızı veya çalma listenizi dinleyin. Havanızı kaçırmadan, antrenmanınıza devam edin. Gear S3'ün 4 GB dahili hafızası sayesinde telefonunuzu yanınızda taşımaya gerek duymadan müziğinizi saklayabilirsiniz. *Bluetooth modelinde müzik dinlemek Wi-Fi üzerinden mümkündür.

Samsung Pay her zaman
Telefonunuzu veya cüzdanınızı yanınızda taşımaya gerek kalmadan, artık bir şişe su veya kuru temizlemecideki kıyafetlerinizi alabilirsiniz, banka kartlarının kullanıldığı neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. Çünkü Gear S3 hem MST (Manyetik Güvenli Aktarım) hem de NFC (Yakın Saha İletişimi) ödeme teknolojilerini desteklemektedir.
* Hizmetler ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Tekrar şarj etmeden günlerce kullanın
Gear S3'ünüzü şarj ettikten sonra dört güne kadar kullanabilirsiniz. Pili uzun ömürlüdür. *Gerçek pil ömrü kullanıma ve ayarlara göre değişebilir.
Suya ve toza dayanıklı : Gear S3'ü tüm hava koşullarında ve her yerde takın. IP68 koruma sınıfına sahip olduğu için toz ve kire dayanıklıdır ve su altında 1,5 metreye kadar su altında veya 30 dakika kalabilir.
*Yüzme veya dalma için uygun değil.
Acil durum kişilerinizi bilgilendirin
Üç kez ana ekran düğmesine basmanız yeterli. Önceden seçtiğiniz kişilere konum bilginizi anında gönderebilirsiniz ve daha sonra bu kişiler gerçek zamanlı olarak yerinizi tespit edebilirler. Ayrıca, anlaşmalı olduğunuz güvenlik şirketine bir uyarı gönderilecektir. *Hizmet, Glympse konum platformu tarafından sağlanır. Hizmetlerin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

10000'den fazla uygulama
Şimdi daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde hayatı kolaylaştırmak için bileğinizdeki Gear S3'den bu uygulamalara erişin.

Hızlı Özellikler:
NFC:Var
Bluetooth Versiyon:
Boyut (Ana Ekran):1,3 inç (32,9 mm)
CPU Hızı:1 GHz
ROM Boyutu (GB):4
Sensörler:İvmeölçer, Barometre, Cayro Sensörü, Nabız Sensörü, Işık Sensörü
Hafıza: Yazılım ve işletim sisteminin kullandığı hafıza sebebiyle kullanılabilir hafıza toplam hafızadan daha azdır. Gerçek kullanılabilir hafıza operatörlere göre değişiklik gösterebilir ve yazılım güncellemelerinden sonra değişebilir.
Şebeke Bant: Bölgelere ve servis sağlayıcılarına göre desteklenen şebeke bant genişlikleri değişiklik gösterebilir.
Adımsayar:Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi):Var
İşletim Türü:Android - iOS
Kalp Ritmi Ölçme:Var
Kamera:Yok
Sesli Görüşme:Var
Su Geçirmezlik:Var
Titreşim:Var
Uyku Takibi:Var
Uyumlu Marka: Tüm Markalar
Sayfa: [1] 2 3 ... 10